KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11075527

nr 1107 5527

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Blandteknik, Kristian Krokfors (f. 1952), signerad, 61x86

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 maj 2017
kl 20:24:25

8/5 20:19:25 1      Vinnande bud

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors